• Wpisów:372
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 10:23
  • Licznik odwiedzin:24 156 / 2599 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

“Nie podawaj się. Nigdy. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele bliżej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz tę satysfakcję, staniesz na podium i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować”
 

 

Zna­leźć siebie to nie p­rosta spra­wa. Kto wie, czy nie naj­trud­niej­sza ze wszys­tkich spraw, ja­kie człowiek ma do załat­wienia na tym świecie.

Strasznie podoba mi się ta piosenka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 
"Nie zaczniesz czytać nowego rozdziału jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni."

Czas szybko mija ktoś odchodzi -ktoś zaufany bliski, również ktoś nowy pojawia się w naszym życiu trudno jest nam zaufać bo boimy się rozczarowania jak i późniejszego odejścia.

Zbyt szybko przyzwyczajam się do ludzi i zbyt mocno przezywam ich odejście.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 

Świat bez miłości jest martwym światem i zawsze przychodzi godzina, kiedy człowiek zmęczony błaga o twarz jakiejś osoby i serce olśnione czułością.Chora jestem..
fatalnie się czuję :c
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (14) ›
 

 

"gdziekolwiek poniesie Twoje myśli wiatr wiedz dobrze, że czas nie leczy ran."

W przeciwieństwie do twarzy, serce nie ma zmarszczek..
 

 
Gdybym była odważna wykrzyczałabym Ci prosto w twarz co do Ciebie czuję..


smutno, smutno, smutno.
 

 
Często najlepszym wyjściem z sytuacji, jest po prostu pogodzenie się z rzeczywistością. Walka nie ma najmniejszego sensu, gdy ktoś zamiast serca, posiada kamień...
 

 

bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. rozumiesz mnie? NIGDY. choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. bezwarunkowo. o niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. i nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo tą osobą jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. a gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. tak, to właśnie jest miłość.'
  • awatar Gość: Nie jest tak. Im bardziej kochasz, tym bardziej jesteś podatna na zranienie przez ukochaną osobę. Miłość jednak można zatłuc, wystarczy być w tym konsekwentnym. Każdy zawód który robi Ci ukochany/a łamie coś w Tobie, aż nie zostanie nic czego mogłabyś się uchwycić. Czasem nie ma nawet brzytwy... Wiem, przerabiałem.
  • awatar Martyna "Tina": Coś o tym wiem...
  • awatar Sally:*: ale czasem trudno się podnieść bez czyjejś pomocy :(
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień.


- mam zły dzień.!
- to nie będę Ci przeszkadzał..
- teraz potrzebuję Cię najbardziej.

 

 
'Nigdy nie jest za późno by zmienić swoje życie. By naprawić popełnione błędy. Wystarczy odrobina wiary we własne czyny i trochę chęci by coś zmienić. Nikt nie jest idealny i każdy popełnia jakieś głupstwa. Ale najważniejsze jest to by nie poddawać się i wierzyć w to, że nadal jest ktoś kto kocha, kto czeka, kto tęskni..'

Podoba mi się ♥
 

 

Cicho spadając w dół nie widziała nic na swojej drodze. Starała się wsłuchać w ludzkie szepty lecz nie słyszała nic! zupełnie nic, mrok sprawił ,ze straciła widocznośc. Poczuła ból, cholerny ból przeszywajacy ją od środka który ściskał mocno jej wnetrznosci. Ostry ucisk sprawił ,że zwinęła się w pół wbijając z potworną siłą palce do swego brzucha. To coś było w niej , rozprzestrzeniało się w jej ciele. To coś sprawiało ,że czuła się samotna ...to uczucie powracało co wieczór.


"strasznie mnie wkurza, kiedy wszyscy mówią, że czas leczy rany, a jednocześnie powtarzają, że im dłużej kogoś nie ma, tym bardziej się za tym kimś tęskni..."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (11) ›
 

 

Bo przecież każdemu należy się szczęście czyż nie?Jednak nie każdy potrafi każdego dnia ukazać siebie jako najszczęśliwszą osobe na świecie. Nie jest łatwo cieszyć się dniem kiedy Twoje serce przezywa ogromny ból po stracie kogoś lub kłótni. Nie jest łatwo powiedzieć 'było minęło' i tak po prostu zapomnieć.
Życie to otwarta księga , to historia która co jakiś czas zmienia swoje scenariusze jednak wciąż idzie naprzód. A kiedy dobiegamy do końcowej okładki do końca historii umieramy. Tak po prostu.

 

 
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy a w końcu z wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż reszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

 

Ból czuję od środka przeszywający moje szybko bijące serce.
Pustka odbijana echem ..
Każe słowo oznacza nicość
smutek, wypełnia mnie całą.
cmentarna cisza i drżące zimne ciało wyjące z rozpaczy.
Odszedł.

 

 


Życie przemija szybko coś się cały czas zmienia, coś ustaje ,powstaje ból przeszywający mnie od środka. nie mogę się ruszać nie potrafię wykonać żadnego gestu. każde słowo, spojrzenie, dotyk boli. zostawił we mnie cząstkę siebie, która nigdy nie zaniknie będzie przypominać o bólu ,cierpieniu będzie wspominać - odszedł bezpowrotnie.


To niema już sensu.
gdy odejdzie...
bliska Ci osoba.
Pozostawiając nicość.
smutek,żal,cierpienie..
które pozostaną ze mną.
NA ZAWSZE.!

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Kto by pomyślał że aż tyle będę go mieć. Co prawda nie często dodaje wpisy jak i tu bywam lecz jakoś nie mogę usunąc tego bloga.
Dziekuję za wszystkie komentarze jak i odwiedzimy.


Pozdrawiam ♥


Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
To co jest przyczyną Twoich najgłębszych cierpień jest zarazem źródłem Twoich najpiękniejszych radości.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Najgorsze co może spotkać nas w życiu to miłość do osoby której nic nie obchodzimy...

nigdy nie dowiesz się, że Cię kocham. Bo to, że znaczysz dla mnie wiele, wybrało moje serce ale rozum mówi że nie jest tego wart.
 

 
Mój problem polega na tym, że zbyt mocno angażuję się w to co najbardziej mnie niszczy..


Weekend majowy *.*
 

 
Popełniłam wiele błędów ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste. Trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu, być silną, nie poddawać się, wstać i walczyć o to aby było nam najlepiej walczyć o swoje szczęście.


Uwielbiam ♥
 

 
Chciałam zatrzymać to cierpienie lecz coś mnie trzyma... to chyba ta naiwna nadzieja.
 

 
Nie lubię gdy ktoś kłamie, gdy nie dotrzymuje słowa, gdy zawodzi. Nie lubię gdy zaczynam pozytywnie się nastawiać po to aby za chwilę stwierdzić ,że każda historia kończy się tak samo.. w takie dni jak dziś mam ochotę rzucić wszystkim co mi wpadnie w ręce o ścianę.


"wystarczy odejść by każdy zaczął Cię doceniać"
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
Wszystkie wieczorne chwile spędzone w ciemnym pokoju przypominają o brutalnej przeszłości. Łóżko na którym niegdyś zostało wylane morze łez. Te wszystkie nieprzespane noce zalane potem.. budząc się w krzyku przez senne mroczne zjawy. Wszystkie wspomnienia powracające do umysłu który za wszelką cenę chce je odgonić lecz one gną przed siebie nie zważając na ból. Przedzierają się przez niego i lecą prościusieńko w krwawe i zranione serce...


Cudowna wiosna ...no zajebista!
Co jest z tą pogodą ? ;/
 

 
Jeśli dwie osoby, które były kiedyś parą, zostały przyjaciółmi oznacza to tylko jedno.. któraś z nich wciąż liczy na drugą szansę.
  • awatar Gość: Liked the photos, i truly like the among %image_title%, perfecto. my website - http://journal-cinema.org/
  • awatar no luck: Świetnee.;]
  • awatar ZłyŚwiat†: Znów życiowy wpis. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›