• Wpisów:372
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 10:23
  • Licznik odwiedzin:24 290 / 2634 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Wciskasz w uszy słuchawki, klikasz ‘play’. Pogłaśniasz na maksa i słyszysz już tylko tą muzykę. Tą, którą kochasz, która jest częścią Ciebie. Nie liczą się problemy w szkole,pracy, domu, w miłości, ani to, że właśnie ktoś Cię woła. Ważne są tylko te nuty płynące z cieniutkich kabelków prosto do serca.
 

 
Jaki jest sens w codziennym załamywaniu się i niszczeniu swojej psychiki? Nie lepiej jest wstawać rano i cieszyć się z każdego danego dnia? Życie to metoda prób i błędów. Chodzi o to by brać z niej wystarczająco dobre wnioski by się znowu nie powtórzyły. Co się stało to się nie odstanie, więc pora podnieść dupę z fotela, krzesła czy też łóżka i iść przez z życie z podniesioną głową. Życie jest zbyt krótkie by pozwolić sobie na dni rozpaczy i dołowań. Żyj tym co masz aktualnie, każdy drobiazg ma znaczenie.
  • awatar arhminus. ♥: Cieszmy się z każdego dnia, bo nigdy nie wiemy kiedy będzie nasz koniec :) korzystajmy z życia
  • awatar oparzeni: Witam.Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią...
  • awatar Olivia97: Świetny bloog. obserwuję :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
'zmuszaj się do uśmiechu bo żyjesz i musisz się z tego cieszyć'

Po co to robisz? Tniesz się, płaczesz, robisz sobie krzywdę. Wiem, że słowa nic nie znaczą, ale popatrz w przyszłość. Co widzisz? Siebie? No nie wiem. Owszem, będziesz w tej przyszłości. Tylko jak będziesz wyglądać? Z bliznami na ciele, z bliznami w pamięci, z bólem w sercu. Wiem o tym, że kochasz tylko jego, a jeśli jesteś za gruba… TO CO Z TEGO.? MASZ BYĆ SOBĄ !!! Pokaż jemu… Całemu światu jaka jesteś. Nie chodzi o tak błahe rzeczy jak swój własny styl czy nowa fryzura. Masz otworzyć swoje serce. Masz znowu poczuć coś więcej niż BÓL, SMUTEK, ŻAL. Musisz pożegnać swoje dawne przyjaciółki które pomagając wyrządziły Ci te rany. Spróbuj spojrzeć na świat inaczej niż przez pryzmat jego złej strony. Ciesz się tym co się dzieje dookoła. Powstań i zacznij od nowa. Uwierz, że potrafisz coś więcej niż NIC.

podoba mi się
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (13) ›
 

 
'Jedna strona człowieka jest na pokaz, druga ukrywa tajemnice. Dopiero kiedy poznasz obie zobaczysz różnicę'.

Spodobały mi się te piosenki :
 

 
"szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko , szczęśliwy jest ten kto docenia o co ma."

Odnajdźmy sens istnienia. Zasmakujmy w końcu prawdziwego szczęścia. Porzućmy złe nawyki. Niech na naszych twarzach zagości szczery uśmiech. Przestańmy martwić się o wszystko. Nie dajmy ludziom możliwości do zabicia w nas tego, co dobre. Spełniajmy marzenia. Walczmy o nasze życia. Nie poddajmy się.
Żyjmy.
 

 

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie.I bywają takie wieczory, że rozmyślasz nad wszystkim, rozmyślasz nad swoimi błędami, których nie cofniesz, nad osobami za którymi tęsknisz i nad tym jak bardzo chciałbyś cofnąć czas żeby choć na chwilę znaleźć się znów tam gdzie byś chciał..

 

 

W wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować.. A przecież sens tkwi w tym by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. Musimy upaść po to żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to by za jakiś czas upaść znowu. Głupie? Nie, takie własnie jest życie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Chcialabym się zakochać… W mieście, w którym mieszkam. W każdym dniu, który zaczyna sie bladym świcie, w delikatności płatków sniegu, w smutku deszczu i w radości nieśmiałych promyków słońca bawiacych się w chowanego między drzewami. Chciałabym zakochać się w sobie samej, w swoim odbiciu i w charakterze, w swej nadwrażliwości i braku wyczucia w niektórych sytuacjach życiowych, w spontaniczności i ciętym języku, w ironicznym poczuciu humoru i w swoich wadach chodowanych na grzątkach grzeszków nie do wybaczenia.

Chciałabym kochać wszystko i codziennie, wierzyć, że każda rzecz, każdy człowiek i najmniejsze wydarzenie, które pojawia się na mojej drodze ma jakiś sens, jest po coś.

 

 

Gdy na prawdę walił jej się świat zrozumiała bardzo ważną i prawdziwą rzecz. otóż człowiek w każdej sekundzie swojego życia jest sam. Nie ma pojęcia przyjaźni, czy też miłości. Zostaje tylko bezdenna pustka i samotność.
  • awatar vivir el momento ♥: dokładnie , mozemy mieć kilku przyjaciół , znajomych ale i tak każdy z nas ma jakiś moment w swoim życiu gdy jest zdany tylko i wyłącznie na siebie , gdy zostaje sam.
  • awatar arhminus. ♥: znam to.
  • awatar oparzeni: Witam.Samotność jest jak ogród, w którym dusza usycha, a kwiaty przestają pachnieć...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (23) ›
 

 
Nie spędzaliśmy ze sobą zbyt wiele czasu jednak tyle w zupełności wystarczyło mi do tego, by się do Ciebie przywiązać.

'Ludzi mózg jest aktywny przez 7 minut po śmierci. W tym czasie w ludzkiej głowie odtwarzane są wszystkie zapisane w toku życia wspomnienia.'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (29) ›
 

 

Płakałam choć nikt nie ocierał moich łez, krzyczałam choć nie było obok żadnej osoby,którą zbudziłby mój krzyk, wołałam,ale nikt nie chciał słuchać,wyciągałam rękę,a wszyscy odwracali się od niej, błagałam by ktoś starł z moich rąk brud nazwany wspomnieniami.,lecz wszyscy dookoła okazali się jeszcze bardziej brudni. Aż w końcu doszłam do mety,zamilkłam,opadłam,odpuściłam,przez moment myślałam,że umarłam i wcale nie było mi żal.Przestałam czuć i każdy nazwał mnie bezuczuciową egoistką...
 

 

Nigdy nie ignoruj osoby, która martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.
 

 
Nie krytykuj ludzi tylko dlatego, że nie potrafisz zrozumieć ich osobowości.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (22) ›
 

 
'Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.'

Podobno człowiek który stara się wszystkich uszczęśliwić często zostaje samotny.
 

 
"Nic nie mówisz, nie mogę cię usłyszeć
Cisza pomiędzy nami
Po prostu współgramy, jak gdyby nic.."Nie pozwól by smutek z przeszłości lub obawa o przyszłość zabrała Ci radość dnia dzisiejszego.
 

 

Jeżeli SZCZĘŚCIE nie przyszło jeszcze do Ciebie to znaczy że jest duże i idzie małymi krokami..
 

 

Jak to nazwać, kiedy chce Ci się płakać a nie możesz? Kiedy roznosi Cię gniew ale jesteś spokojny? Kiedy smutek rozrywa Ci serce a mimo to wciąż się uśmiechasz.

 

 
"celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim samemu było się wcześniej."


To trudne odpowiedzieć na pytanie ' coś jest nie tak?' kiedy nic nie jest w porządku.

 

 

zauroczenie -stan w którym kochasz kogoś za to jak wygląda, miłośc to stan w którym kochasz kogoś za charakter -taki jaki jest i nie zwracasz uwagi na jego wady.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 


Zastanów się czy chcesz by kochał Cię cały świat, czy tylko ta jedna jedyna osoba..?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 

..ale z pewnością każdy człowiek zdaje sobie sprawę, że istnieje jaka część nas samych gdzieś całkowicie poza nami.
 

 
“Czasami mamy ochotę zniknąć, ale tak naprawdę, chcemy żeby ktoś nas odnalazł."

Do kogo pobiegniesz jeśli jedyną osobą która potrafi zatrzymać twe łzy, jest ta sama osoba przez którą płaczesz?

 

 

'Uciekałam, kiedy tylko sprawy zaczynały się komplikować, ponieważ żyłam w przeświadczeniu, że wszystko i tak skończy się tragicznie. Jedyna forma kontroli jaką stosowałam, to decyzja, by odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie.'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (17) ›